Witamy na naszej stronie.

Kontakt telefoniczny (24/7)

(+48) 604 102 731

Godziny otwarcia biura

08:00 - 18:00

Email

info@4s-transport.eu

Samochody

Przydatne informacje o naszej flocie

BUSY PLANDEKI: 8ep / 1.2t.

- ładowność: do 8ep /1.2-1.5t/ - możliwość załadunku tyłem, bokiem
- wymiary: długość 4,2m x szerokość 2.1 – 2.2m x wysokość 2.2-2.3m
- relacje: cała Unia Europejska

LKW PLANDEKI: 18ep - 5,5 t

- ładowność: do 18 ep /5,5t /- możliwość załadunku tyłem, bokiem , górą
- wymiary: 7,5 x 2,45 x 2,7h - wysokość rampowa, winda, paleciak
- relacje : DE, AT, NL, BE, LU, NL, DK, CZ, PL
Nasza flota składa się aktualnie z pojazdów (samochody ciężarowe, dostawcze, busy), które poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom, pozwalającym utrzymać nasze auta w wysokiej wydajności i dobrym stanie. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, ze towar zostanie skutecznie i na czas dostarczony do odbiorcy. Nasz tabor na bieżąco wymieniany jest na nowy, aby zawsze był w znakomitej kondycji.

Nasz duży zasób własnych samochodów w całej Unii Europejskiej gwarantuje szybką realizację transportów krajowych jak i międzynarodowych /Unia Europejska - import, eksport czy tez transport kabotażowy/. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w odpowiedni sprzęt zabezpieczający towar: pasy, maty antypoślizgowe, narożniki itp. Samochody wyposażone są również w system nawigacji satelitarnej GPS, dzięki której mamy możliwość ciągłego kontrolowania lokalizacji samochodów. Co więcej wszystkie nasz tabor spełnia normę większą lub równą EURO 4.

Nasza flota zarejestrowana jest w UK w strefie LOW EMISSION ZONE oraz posiada EKOLOGICZNE WINIETY przejazdu przez Austrię. Dzięki naszym doświadczonym kierowcom ze świetną znajomością tras mogą Państwo mieć pewność, że każdy ładunek zostanie należycie zabezpieczony oraz skutecznie i na czas dostarczony do odbiorcy.

Wszystkie Nasze transporty wykonywane są zgodnie z konwencją CMR ostatniego wydania oraz wg obowiązujących regulacji prawnych - posiadamy odpowiednie Ubezpieczenia OC (międzynarodowe i krajowe), EU- Licencję oraz ubezpieczenie kabotażowe.